OVERZICHT TRAININGSUREN -

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

OVERZICHT TRAININGSUREN

OVERZICHT TRAININGSUREN

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
V.K. Simikos DAJ A 17.30 - 19.00 Niko VANZEEBROECK, Steven VAN TICHELT
  • C 1
  • 8
  • Délégué:
V.K. Simikos U9 A 17.30 - 19.00 Giano MORIS, Erik Morris, Emiel Struik
  • C 2
  • 3
  • -
V.K. Simikos U9 B 17.30 - 19.00 Giano MORIS, Erik Morris, Emiel Struik
  • C 2
  • 3
  • -
V.K. Simikos U9 C 17.30 - 19.00 Giano MORIS, Erik Morris, Emiel Struik
  • C 2
  • 3
  • -
V.K. Simikos DAJ B 18.30 - 20.00 Sven TURNEER
  • B 2
  • Délégués: Melissa Prinsmel en Joke Van Leersum
V.K. Simikos DAJ C 18.30 - 20.00 Bart WIJNANTS
  • B 2
  • Délégués: Toke Speetjes en Eline Aertbeliën
V.K. Simikos U11 B 18.30 - 20.00 Wesley Pieter BEDORF, Tim SCHOENMAKERS
  • B 1
  • 2
  • Délégué:
V.K. Simikos U11 A 18.30 - 20.00 Jochen Lucia WALSCHAERTS, Bart GYSEN
  • B 1
  • 2
  • Délégué:
V.K. Simikos U12 A 18.30 - 20.00 Sven LOSSIE, Carl Philippe COMBES
  • D 1
  • 6
  • Délégué:
V.K. Simikos U12 B 18.30 - 20.00 Bart DE MAEYER, Jan DESPALLIER
  • D 2
  • 6
  • Délégué:
V.K. Simikos U15 B 19.00 - 20.30 Niko VANZEEBROECK, Mathis MAVEAU
  • C 1
  • 5
  • Délégué: Benny jochems
V.K. Simikos U15 C 19.00 - 20.30 Erik Joannes DE WOLF, Davy BEUGELS, Elke Bart DE LAET
  • C 2
  • 5
  • Délégué:
V.K. Simikos U15 D 19.00 - 20.30 Karel Dandois, Gert Dirk ELSERMANS
  • A 2
  • 7
  • -
V.K. Simikos GV 19.30 - 21.00 Marc COBBEN, Eddy WYBO, Johan MEYSMANS, Guido VAN DEN EYNDE, Marc SMITS
  • B 2
  • 4
  • Délégué: Marc Cobben
V.K. Simikos U17 B 20.00 - 21.30 Tom Paula VAN CAMP, Roel VAN TRIER
  • B 1
  • 1
  • -
V.K. Simikos U21 A 20.30 - 22.00
  • C 1
  • 2
  • Délégué:
V.K. Simikos U21 B 20.30 - 22.00
  • C 2
  • 3
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
V.K. Simikos U10 B 17.30 - 19.00 Ken DE KONINCK, Yves VANDEN CAMP, Sven MULLER
  • B 1
  • 2
  • -
V.K. Simikos U10 A 17.30 - 19.00 Ken DE KONINCK, Yves VANDEN CAMP, Sven MULLER
  • B 1
  • 2
  • -
V.K. Simikos U13 A 19.00 - 20.30 Vincent TUFFIN
  • B 1
  • 1
  • Délégué:
V.K. Simikos U13 B 19.00 - 20.30 Tim Verreet
  • B 1
  • 1
  • Délégué:
V.K. Simikos U15 A 19.00 - 20.30 Werner HUS, Mark VANHENTENRIJK
  • C 2
  • 7
  • Délégué: Bart Simons
V.K. Simikos U17 A 19.00 - 20.30 Kurt OOSTERLINCK
  • B 2
  • 3
  • -
V.K. Simikos RVRW A 20.00 - 21.30 Tinne VANDENBERGHE
  • A 1
  • 8
  • Délégué: Ruth Nijs
V.K. Simikos RVRW B 20.00 - 21.30
  • A 2
  • 8
  • Délégué: Marc Verloy
V.K. Simikos RM A 20.30 - 22.00 Cédric PLOUVIER, Erik BUYS
  • B veld (Kunstgras)
  • 4
  • Delegue: Bart Anthonissen
V.K. Simikos RM D 20.30 - 22.00
  • C 1
  • 5
  • Délégué:
V.K. Simikos RSDM 20.30 - 22.00 Gary MAVEAU
  • B veld (Kunstgras)
  • 2
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
V.K. Simikos U9 A 14.30 - 16.00 Giano MORIS, Erik Morris, Emiel Struik
  • B 1
  • 1
  • -
V.K. Simikos U9 B 14.30 - 16.00 Giano MORIS, Erik Morris, Emiel Struik
  • B 1
  • 1
  • -
V.K. Simikos U9 C 14.30 - 16.00 Giano MORIS, Erik Morris, Emiel Struik
  • -
V.K. Simikos U7 17.30 - 18.30 Glenn Buys, Glenn Hannes, Michiel De Vos, Kevin Cuylaerts, Ferre VAN TICHELT, Benjamin DE MOLENAER
  • B 2
  • 3
  • -
V.K. Simikos U8 A 18.00 - 19.00 kristof DUFOUR, Kevin ROELANDT, Dyon Jos GEENS, Jonas DECKX
  • C 2
  • 1
  • Délégué:
V.K. Simikos U8 B 18.00 - 19.00 kristof DUFOUR, Kevin ROELANDT, Dyon Jos GEENS, Jonas DECKX
  • C 1
  • 1
  • Délégué:
V.K. Simikos DAJ B 18.30 - 20.00 Sven TURNEER
  • A 1
  • 6
  • Délégués: Melissa Prinsmel en Joke Van Leersum
V.K. Simikos DAJ C 18.30 - 20.00 Bart WIJNANTS
  • A 2
  • 6
  • Délégués: Toke Speetjes en Eline Aertbeliën
V.K. Simikos U11 B 18.30 - 20.00 Wesley Pieter BEDORF, Tim SCHOENMAKERS
  • D 2
  • 4
  • Délégué:
V.K. Simikos U11 A 18.30 - 20.00 Jochen Lucia WALSCHAERTS, Bart GYSEN
  • D 1
  • 4
  • Délégué;
V.K. Simikos U15 B 19.00 - 20.30 Niko VANZEEBROECK, Mathis MAVEAU
  • B 1
  • 5
  • Délégué: Benny jochems
V.K. Simikos U15 C 19.00 - 20.30 Erik Joannes DE WOLF, Davy BEUGELS, Elke Bart DE LAET
  • B 2
  • 5
  • Délégué:
V.K. Simikos U15 D 19.00 - 20.30 Karel Dandois, Gert Dirk ELSERMANS
  • C 2
  • 7
  • -
V.K. Simikos U17 B 20.00 - 21.30 Tom Paula VAN CAMP, Roel VAN TRIER
  • C 1
  • 1
  • -
V.K. Simikos U21 A 20.30 - 22.00
  • B 1
  • 2
  • Délégué:
V.K. Simikos U21 B 20.30 - 22.00
  • B 2
  • 3
  • Délégué:

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
V.K. Simikos DAJ A 17.30 - 19.00 Niko VANZEEBROECK, Steven VAN TICHELT
  • B 1
  • 8
  • Délégué:
V.K. Simikos U10 B 18.30 - 20.00 Ken DE KONINCK, Yves VANDEN CAMP, Sven MULLER
  • D 1
  • 4
  • -
V.K. Simikos U10 A 18.30 - 20.00 Ken DE KONINCK, Yves VANDEN CAMP, Sven MULLER
  • D 1
  • 4
  • -
V.K. Simikos U12 A 18.30 - 20.00 Sven LOSSIE, Carl Philippe COMBES
  • B 1
  • 5
  • Délégué:
V.K. Simikos U12 B 18.30 - 20.00 Bart DE MAEYER, Jan DESPALLIER
  • B 1
  • 5
  • Délégué:
V.K. Simikos U15 A 18.30 - 20.00 Werner HUS, Mark VANHENTENRIJK
  • B 2
  • 7
  • Délégué: Bart Simons
V.K. Simikos U13 A 19.00 - 20.30 Vincent TUFFIN
  • C 1
  • Délégué:
V.K. Simikos U13 B 19.00 - 20.30 Tim Verreet
  • C 2
  • Délégué:
V.K. Simikos U17 A 19.00 - 20.30 Kurt OOSTERLINCK
  • D 2
  • 3
  • -
V.K. Simikos RM B 20.00 - 21.30 Ellen VAN TRIER
  • D 1
  • 1
  • Délégué: Tom De Vos
V.K. Simikos RVRW A 20.00 - 21.30 Tinne VANDENBERGHE
  • A 1
  • 8
  • Délégué: Ruth Nijs
V.K. Simikos RVRW B 20.00 - 21.30
  • A 2
  • 8
  • Délégué: Marc Verloy
V.K. Simikos RM A 20.30 - 22.00 Cédric PLOUVIER, Erik BUYS
  • B veld (Kunstgras)
  • 4
  • Delegue: Bart Anthonissen
V.K. Simikos RM D 20.30 - 22.00
  • C 1
  • 5
  • -
V.K. Simikos RSDM 20.30 - 22.00 Gary MAVEAU
  • B veld (Kunstgras)
  • 2
  • -
V.K. Simikos RVET A 20.30 - 22.00 Gunther DIERCKX
  • D 2
  • 6
  • Délégué: Theo Marynissen

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
V.K. Simikos U8 A 17.30 - 18.30 kristof DUFOUR, Kevin ROELANDT, Dyon Jos GEENS, Jonas DECKX
  • B 1
  • 1
  • -
V.K. Simikos U8 B 17.30 - 18.30 kristof DUFOUR, Kevin ROELANDT, Dyon Jos GEENS, Jonas DECKX
  • B 1
  • 1
  • -

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
V.K. Simikos GEW. U6 11.00 - 12.00 Astrid VAN DE WALLE, Marie Maveau, Mats JANSSENS, Thimo WYNANTS
  • B 1
  • Délégué: Maarten Geens
V.K. Simikos U7 11.00 - 12.00 Glenn Buys, Glenn Hannes, Michiel De Vos, Ferre VAN TICHELT, Benjamin DE MOLENAER, Kevin Cuylaerts
  • B 2.Dug-out
  • 1
  • Délégué:
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!