Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
05 sep 09.30 DEURNE O.B. GEW. U11 B V.K. Simikos GEW. U11 B co -
12 sep 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B KON. RAPID A.C. GEW. U11 co -
19 sep 10.00 SC City Pirates Antwerpen GEW. U11 B V.K. Simikos GEW. U11 B co -
26 sep 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B K. Tub. Borgerhout GEW. U11 B co -
26 sep 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B K. Tub. Borgerhout GEW. U11 co -
03 okt 09.30 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U11 B V.K. Simikos GEW. U11 B co -
10 okt 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B F.C. KONINGSHOF GEW. U11 A co -
17 okt 12.30 K. Wijnegem VC GEW. U11 V.K. Simikos GEW. U11 B co -
24 okt 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B DEURNE O.B. GEW. U11 B co -
31 okt 09.30 KON. RAPID A.C. GEW. U11 V.K. Simikos GEW. U11 B co -
07 nov 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B SC City Pirates Antwerpen GEW. U11 B co -
14 nov 09.30 K. Tub. Borgerhout GEW. U11 V.K. Simikos GEW. U11 B co -
21 nov 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B SK sGravenwezel-Schilde GEW. U11 B co -
28 nov 11.00 F.C. KONINGSHOF GEW. U11 A V.K. Simikos GEW. U11 B co -
05 dec 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B K. Wijnegem VC GEW. U11 co -
06 feb 12.00 KFC Schoten SK GEW. U11 V.K. Simikos GEW. U11 B co -
13 feb 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B K. Tub. Borgerhout GEW. U11 B co -
20 feb 09.30 KON. RAPID A.C. GEW. U11 V.K. Simikos GEW. U11 B co -
27 feb 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B TOR Deurne Pirates GEW. U11 C co -
06 mrt 09.30 DEURNE O.B. GEW. U11 A V.K. Simikos GEW. U11 B co -
13 mrt 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B KFC Schoten SK GEW. U11 co -
20 mrt 11.00 K. Tub. Borgerhout GEW. U11 B V.K. Simikos GEW. U11 B co -
27 mrt 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B KON. RAPID A.C. GEW. U11 co -
10 apr 09.30 TOR Deurne Pirates GEW. U11 C V.K. Simikos GEW. U11 B co -
17 apr 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B DEURNE O.B. GEW. U11 A co -
24 apr 12.00 KFC Schoten SK GEW. U11 V.K. Simikos GEW. U11 B co -
08 mei 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B K. Tub. Borgerhout GEW. U11 B co -
15 mei 09.30 KON. RAPID A.C. GEW. U11 V.K. Simikos GEW. U11 B co -
29 mei 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 B TOR Deurne Pirates GEW. U11 C co -
05 jun 09.30 DEURNE O.B. GEW. U11 A V.K. Simikos GEW. U11 B co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!