Uitslagen & programma -

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
03 sep 11.00 K. Achterbroek V.V. U9 A V.K. Simikos U9 A co -
10 sep 09.30 V.K. Simikos U9 A Exc. F.C. Essen U9 A co -
17 sep 09.30 Loenhout S.K. U9 B V.K. Simikos U9 A co -
24 sep 09.30 V.K. Simikos U9 A K.F.C. Brasschaat U9 B co -
01 okt 10.30 Excelsior Mariaburg U9 V.K. Simikos U9 A co -
05 okt 18.00 Excelsior Mariaburg U9 B V.K. Simikos U9 A vr -
08 okt 09.30 V.K. Simikos U9 A K. Wuustwezel F.C. U9 A co -
15 okt 09.30 K. Minderhout V.V. U9 A V.K. Simikos U9 A co -
22 okt 09.30 V.K. Simikos U9 A K. Achterbroek V.V. U9 A co -
26 okt 18.00 V.K. Simikos U9 A K. Wuustwezel F.C. U9 A vr -
29 okt 09.30 Exc. F.C. Essen U9 A V.K. Simikos U9 A co -
05 nov 09.30 V.K. Simikos U9 A Loenhout S.K. U9 B co -
12 nov 09.00 Kon. Olvac U9 A V.K. Simikos U9 A vr -
12 nov 09.30 K.F.C. Brasschaat U9 B V.K. Simikos U9 A co -
19 nov 09.30 V.K. Simikos U9 A Excelsior Mariaburg U9 co -
26 nov 09.30 K. Wuustwezel F.C. U9 A V.K. Simikos U9 A co -
03 dec 09.30 V.K. Simikos U9 A K. Minderhout V.V. U9 A co -
10 dec 14.00 K. Kalmthout S.K. U9 A V.K. Simikos U9 A vr -
14 jan 09.30 V.K. Simikos U9 A S.C. City Pirates Antwerpen U9 C co -
18 jan 18.00 V.K. Simikos U9 A K.F.C. Poppel U9 vr -
21 jan 12.00 K.F.C. Schoten S.K. U9 V.K. Simikos U9 A co -
28 jan 09.30 V.K. Simikos U9 A K.S.K. 'S Gravenwezel-Schilde U9 E co -
04 feb 12.00 S.V. Groenendaal U9 A V.K. Simikos U9 A co -
11 feb 09.30 V.K. Simikos U9 A K.S.K. 'S Gravenwezel-Schilde U9 D co -
15 feb 18.00 K. Wuustwezel F.C. U9 A V.K. Simikos U9 A vr -
25 feb 09.30 V.K. Simikos U9 A K.F.C. Brasschaat U9 A co -
04 mrt 09.15 Alberta Fc Schilde U9 A V.K. Simikos U9 A co -
08 mrt 18.00 V.K. Simikos U9 A K. Wuustwezel F.C. U9 A vr -
11 mrt 10.00 S.C. City Pirates Antwerpen U9 C V.K. Simikos U9 A co -
18 mrt 09.30 V.K. Simikos U9 A K.F.C. Schoten S.K. U9 co -
25 mrt 12.00 K.S.K. 'S Gravenwezel-Schilde U9 E V.K. Simikos U9 A co -
01 apr 09.30 V.K. Simikos U9 A S.V. Groenendaal U9 A co -
15 apr 12.00 K.S.K. 'S Gravenwezel-Schilde U9 D V.K. Simikos U9 A co -
22 apr 09.30 K.F.C. Brasschaat U9 A V.K. Simikos U9 A co -
29 apr 09.30 V.K. Simikos U9 A Alberta Fc Schilde U9 A co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!