Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
05 sep 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A SK sGravenwezel-Schilde GEW. U10 B co -
12 sep 12.15 K. Kalmthout SK GEW. U10 A V.K. Simikos GEW. U10 A co -
19 sep 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A Ekeren FC GEW. U10 co -
26 sep 09.30 K. Wijnegem VC GEW. U10 A V.K. Simikos GEW. U10 A co -
03 okt 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A KFC Zwarte Leeuw GEW. U10 A co -
10 okt 09.30 TOR Deurne Pirates GEW. U10 A V.K. Simikos GEW. U10 A co -
17 okt 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A S.V. Noorse GEW. U10 A co -
24 okt 09.30 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U10 B V.K. Simikos GEW. U10 A co -
31 okt 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A K. Kalmthout SK GEW. U10 A co -
07 nov 11.15 Ekeren FC GEW. U10 V.K. Simikos GEW. U10 A co -
14 nov 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A K. Wijnegem VC GEW. U10 A co -
21 nov 11.00 KFC Zwarte Leeuw GEW. U10 A V.K. Simikos GEW. U10 A co -
28 nov 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A TOR Deurne Pirates GEW. U10 A co -
05 dec 09.00 S.V. Noorse GEW. U10 A V.K. Simikos GEW. U10 A co -
06 feb 10.00 SC City Pirates Antwerpen GEW. U10 B V.K. Simikos GEW. U10 A co -
13 feb 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A KON. RAPID A.C. GEW. U10 co -
20 feb 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A KON. SV VLUG VOORUIT GEW. U10 co -
27 feb 11.30 FC Merksem GEW. U10 B V.K. Simikos GEW. U10 A co -
06 mrt 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A TOR Deurne Pirates GEW. U10 B co -
13 mrt 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A SC City Pirates Antwerpen GEW. U10 B co -
20 mrt 09.30 KON. RAPID A.C. GEW. U10 V.K. Simikos GEW. U10 A co -
27 mrt 09.30 KON. SV VLUG VOORUIT GEW. U10 V.K. Simikos GEW. U10 A co -
10 apr 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A FC Merksem GEW. U10 B co -
17 apr 09.30 TOR Deurne Pirates GEW. U10 B V.K. Simikos GEW. U10 A co -
24 apr 10.00 SC City Pirates Antwerpen GEW. U10 B V.K. Simikos GEW. U10 A co -
08 mei 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A KON. RAPID A.C. GEW. U10 co -
15 mei 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A KON. SV VLUG VOORUIT GEW. U10 co -
29 mei 11.30 FC Merksem GEW. U10 B V.K. Simikos GEW. U10 A co -
05 jun 12.30 V.K. Simikos GEW. U10 A TOR Deurne Pirates GEW. U10 B co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!