Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

AFGELASTINGEN

AFGELASTINGEN

Wil je de laatste afgelastingen van jouw team via SMS ontvangen?
Je krijgt maximaal 5 berichten per week. Één bericht kost 0,25 euro. Je kunt je altijd weer afmelden door ZET AFGELASTING UIT te sms'en.
Wil je de laatste afgelastingen van jouw team via e-mail ontvangen?
Je kunt je op ieder moment weer afmelden door op de afmelding-link te klikken vanuit een verzonden e-mail notificatie.

Wedstrijden

Datum Wedstrijd Status Reden
16 apr V.K. Simikos MEISJES U13 B - VREMDE MEISJES U13 B Afgelast
16 apr Alberta FC Schilde MEISJES U16 - V.K. Simikos MEISJES U16 A Afgelast
16 apr VC Mortsel OG RECR. DAMES - V.K. Simikos RECR. DAMES C Afgelast
17 apr V.K. Simikos GEW. U17 B - K. Sint Job FC GEW. U17 B Afgelast
17 apr V.K. Simikos GEW. U9 A - FC Merksem GEW. U9 A Afgelast
17 apr V.K. Simikos GEW. U11 B - DEURNE O.B. GEW. U11 A Afgelast
17 apr TOR Deurne Pirates GEW. U10 B - V.K. Simikos GEW. U10 A Afgelast
17 apr V.K. Simikos GEW. U12 B - Excelsior Mariaburg GEW. U12 B Afgelast
17 apr V.K. Simikos GEW. U13 B - FC Merksem GEW. U13 B Afgelast
17 apr V.K. Simikos GEW. U17 A - S.V.B. DRIEHOEK GEW. U17 A Afgelast
17 apr V.K. Simikos GEW. U13 C - F.C. KONINGSHOF GEW. U13 Afgelast
17 apr DEURNE O.B. GEW. U10 - V.K. Simikos GEW. U10 B Afgelast
17 apr SK sGravenwezel-Schilde GEW. U13 B - V.K. Simikos GEW. U13 A Afgelast
17 apr SC City Pirates Antwerpen GEW. U8 D - V.K. Simikos GEW. U8 B Afgelast
17 apr GROENENHOEK GEW. U9 B - V.K. Simikos GEW. U9 B Afgelast
17 apr V.K. Simikos GEW. U8 A - K. Wijnegem VC GEW. U8 A Afgelast
17 apr V.K. Simikos GEW. U8 C - K. Wijnegem VC GEW. U8 B Afgelast
17 apr S.V.B. DRIEHOEK GEW. U12 A - V.K. Simikos GEW. U12 A Afgelast
17 apr K. Kalmthout SK GEW. U11 A - V.K. Simikos GEW. U11 A Afgelast
17 apr V.K. Simikos GEW. U15 B - S.V. Noorse GEW. U15 A Afgelast
17 apr V.K. Simikos GEW. U21 A - KVC Oostmalle GEW. U21 Afgelast
17 apr K. Sint Job FC GEW. U15 B - V.K. Simikos GEW. U15 A Afgelast
17 apr V.K. Simikos GEW. U7 - K. Sint Job FC GEW. U7 B Afgelast
18 apr V.K. Simikos RECR. RESERVEN B - K. Sint Job FC RECR. RESERVEN Afgelast
18 apr V.K. Simikos RECR. RESERVEN D - CANTINCRODE RECR. RESERVEN D Afgelast
18 apr V.K. Simikos RECR. DAMES B - CANTINCRODE RECR. DAMES A Afgelast
18 apr S.F.C. VITESSE BOOM RECR. VETERANEN - V.K. Simikos RECR. VETERANEN Afgelast
18 apr V.K. Simikos RECR. RESERVEN A - F.C. Oxaco-Boechout RECR. RESERVEN A Afgelast
18 apr F.C. ORLY SINT-NIKLAAS RECR. RESERVEN - V.K. Simikos RECR. RESERVEN F Afgelast
18 apr OLVAC RECR. RESERVEN B - V.K. Simikos RECR. RESERVEN C Afgelast
23 apr V.K. Simikos RECR. DAMES C - CANTINCRODE RECR. DAMES B Afgelast
24 apr V.K. Simikos GEW. U9 A - KFC Brasschaat GEW. U9 B Afgelast
24 apr F.C. KONINGSHOF GEW. U7 B - V.K. Simikos GEW. U7 Afgelast
24 apr V.K. Simikos GEW. U9 B - K. Wijnegem VC GEW. U9 B Afgelast
24 apr KFC Antonia GEW. U13 B - V.K. Simikos GEW. U13 A Afgelast
24 apr Loenhout SK GEW. U11 A - V.K. Simikos GEW. U11 A Afgelast
24 apr KFC Heidebl. Pulderbos GEW. U8 - V.K. Simikos GEW. U8 A Afgelast
24 apr GROENENHOEK GEW. U12 A - V.K. Simikos GEW. U12 A Afgelast
24 apr V.K. Simikos GEW. U12 B - S.V. GROENENDAAL GEW. U12 Afgelast
24 apr SC City Pirates Antwerpen GEW. U10 B - V.K. Simikos GEW. U10 A Afgelast
24 apr TOR Deurne Pirates GEW. U8 A - V.K. Simikos GEW. U8 B Afgelast
24 apr K. Sint Job FC GEW. U13 B - V.K. Simikos GEW. U13 C Afgelast
24 apr V.K. Simikos GEW. U17 A - K. Gooreind VV GEW. U17 Afgelast
24 apr DEURNE O.B. GEW. U15 A - V.K. Simikos GEW. U15 B Afgelast
24 apr V.K. Simikos GEW. U15 A - V.V. O.S.S.M.I. GEW. U15 A Afgelast
24 apr KFC Schoten SK GEW. U11 - V.K. Simikos GEW. U11 B Afgelast
24 apr V.K. Simikos GEW. U8 C - KFC Schoten SK GEW. U8 Afgelast
24 apr V.K. Simikos GEW. U10 B - S.V.B. DRIEHOEK GEW. U10 B Afgelast
24 apr Sp. Burcht FC GEW. U21 - V.K. Simikos GEW. U21 A Afgelast
24 apr V.K. Simikos GEW. U21 B - St. Lenaarts GEW. U21 Afgelast
24 apr V.C. O.L.S.E. GEW. U17 - V.K. Simikos GEW. U17 B Afgelast
25 apr BACWALDE RECR. RESERVEN B - V.K. Simikos RECR. RESERVEN B Afgelast
25 apr S.V.B. DRIEHOEK MEISJES U13 - V.K. Simikos MEISJES U13 B Afgelast
25 apr V.K. Simikos RECR. RESERVEN C - CANTINCRODE RECR. RESERVEN C Afgelast
25 apr V.K. Simikos RECR. DAMES A - V.V. DUFFEL RECR. DAMES A Afgelast
25 apr V.K. Simikos RECR. VETERANEN - F.C. Ik Dien RECR. VETERANEN Afgelast
25 apr F.C. RACING KIEL RECR. RESERVEN A - V.K. Simikos RECR. RESERVEN D Afgelast
25 apr BACWALDE RECR. RESERVEN A - V.K. Simikos RECR. RESERVEN A Afgelast
25 apr GROENENHOEK RECR. DAMES A - V.K. Simikos RECR. DAMES B Afgelast
25 apr V.K. Simikos RECR. RESERVEN F - F.C. SAC RECR. RESERVEN B Afgelast
25 apr V.K. Simikos MEISJES U16 A - KFC St. Mart. Halle MEISJES U16 B Afgelast
25 apr V.K. Simikos RECR. RESERVEN E - F.C. SAC RECR. RESERVEN A Afgelast
30 apr VREMDE RECR. DAMES A - V.K. Simikos RECR. DAMES A Afgelast
01 mei V.K. Simikos GEW. U21 A - F.C. KONINGSHOF GEW. U21 A Afgelast
01 mei OLVAC GEW. U21 B - V.K. Simikos GEW. U21 B Afgelast
01 mei V.V. DUFFEL RECR. DAMES B - V.K. Simikos RECR. DAMES C Afgelast
02 mei V.K. Simikos RECR. RESERVEN B - VREMDE RECR. RESERVEN B Afgelast
02 mei V.K. Simikos RECR. RESERVEN D - OLVAC RECR. RESERVEN C Afgelast
02 mei V.K. Simikos RECR. DAMES B - S.V. SINT-JOZEF RECR. DAMES Afgelast
02 mei F.C. PATRO HOEVENEN RECR. RESERVEN A - V.K. Simikos RECR. RESERVEN C Afgelast
02 mei F.C. KONINGSHOF RECR. RESERVEN D - V.K. Simikos RECR. RESERVEN E Afgelast
02 mei V.K. KONTICH-SCALDIS RECR. VETERANEN - V.K. Simikos RECR. VETERANEN Afgelast
02 mei BACWALDE RECR. RESERVEN D - V.K. Simikos RECR. RESERVEN F Afgelast
07 mei V.K. Simikos RECR. DAMES C - K. BO Beerzel FC RECR. DAMES Afgelast
08 mei SC City Pirates Antwerpen GEW. U21 B - V.K. Simikos GEW. U21 A Afgelast
08 mei V.K. Simikos GEW. U21 B - Exc. FC Essen GEW. U21 Afgelast
09 mei V.K. Simikos RECR. RESERVEN C - S.V. Noorse RECR. RESERVEN A Afgelast
09 mei V.K. Simikos RECR. DAMES A - Davo Puurs RECR. DAMES Afgelast
09 mei V.K. Simikos RECR. VETERANEN - ESVO RECR. VETERANEN Afgelast
09 mei KON. KALFORT DAGHET RECR. RESERVEN B - V.K. Simikos RECR. RESERVEN D Afgelast
09 mei V.V. O.S.S.M.I. RECR. RESERVEN A - V.K. Simikos RECR. RESERVEN A Afgelast
09 mei V.K. Simikos RECR. RESERVEN F - F.C. V.D.P. RECR. RESERVEN D Afgelast
09 mei S.V. GROENENDAAL RECR. DAMES - V.K. Simikos RECR. DAMES B Afgelast
09 mei V.K. Simikos RECR. RESERVEN E - OLVAC RECR. RESERVEN D Afgelast
09 mei SPORTKLUB BRASSCHAAT RECR. RESERVEN A - V.K. Simikos RECR. RESERVEN B Afgelast
14 mei V.K. KONTICH-SCALDIS RECR. DAMES - V.K. Simikos RECR. DAMES A Afgelast
15 mei GFA Sinaai RECR. DAMES - V.K. Simikos RECR. DAMES C Afgelast
15 mei S.V.B. DRIEHOEK GEW. U21 B - V.K. Simikos GEW. U21 B Afgelast
16 mei V.K. Simikos RECR. RESERVEN B - S.C. O.L.V.E. RECR. RESERVEN B Afgelast
16 mei V.K. Simikos RECR. RESERVEN D - S.C. O.L.V.E. RECR. RESERVEN C Afgelast
16 mei KON. SV VLUG VOORUIT RECR. RESERVEN B - V.K. Simikos RECR. RESERVEN E Afgelast
16 mei V.K. Simikos RECR. DAMES B - S.C. O.L.V.E. RECR. DAMES Afgelast
16 mei F.C. Ik Dien RECR. RESERVEN D - V.K. Simikos RECR. RESERVEN F Afgelast
16 mei S.A.V.A. RECR. VETERANEN - V.K. Simikos RECR. VETERANEN Afgelast
16 mei KON. KALFORT DAGHET RECR. RESERVEN A - V.K. Simikos RECR. RESERVEN C Afgelast
16 mei V.K. Simikos RECR. RESERVEN A - S.V.B. DRIEHOEK RECR. RESERVEN A Afgelast
21 mei V.K. Simikos RECR. DAMES C - KON. SV VLUG VOORUIT RECR. DAMES Afgelast
22 mei K. Reet SK GEW. U21 - V.K. Simikos GEW. U21 A Afgelast
22 mei V.K. Simikos GEW. U21 B - KVK Westmalle GEW. U21 Afgelast
22 mei F.C. BELGICA RECR. DAMES - V.K. Simikos RECR. DAMES B Afgelast
23 mei V.K. Simikos RECR. RESERVEN C - KON. SV VLUG VOORUIT RECR. RESERVEN A Afgelast
23 mei V.K. Simikos RECR. DAMES A - F.C. ROYALLE ZEEZICHT RECR. DAMES Afgelast
23 mei V.K. Simikos RECR. VETERANEN - F.C. SINT-MICHIEL RECR. VETERANEN B Afgelast
23 mei V.K. Simikos RECR. RESERVEN F - OSTAN RECR. RESERVEN B Afgelast
23 mei S.K. NIEUW STABROEK RECR. RESERVEN B - V.K. Simikos RECR. RESERVEN D Afgelast
23 mei F.C. STABELINO RECR. RESERVEN - V.K. Simikos RECR. RESERVEN A Afgelast
23 mei F.C. Ik Dien RECR. RESERVEN B - V.K. Simikos RECR. RESERVEN B Afgelast
23 mei V.K. Simikos RECR. RESERVEN E - OSTAN RECR. RESERVEN A Afgelast
28 mei K. Brecht SK GEW. U21 - V.K. Simikos GEW. U21 B Afgelast
29 mei V.K. Simikos GEW. U21 A - Loenhout SK GEW. U21 Afgelast
30 mei S.K. NIEUW STABROEK RECR. RESERVEN A - V.K. Simikos RECR. RESERVEN C Afgelast
30 mei V.K. Simikos RECR. RESERVEN B - V.C. O.L.S.E. RECR. RESERVEN Afgelast
30 mei V.K. Simikos RECR. RESERVEN D - F.C. Oxaco-Boechout RECR. RESERVEN C Afgelast
30 mei V.K. Simikos RECR. DAMES B - WAARLOOS 4 RECR. DAMES Afgelast
30 mei DEN ORGEL RECR. RESERVEN A - V.K. Simikos RECR. RESERVEN F Afgelast
30 mei DEN ORGEL RECR. DAMES - V.K. Simikos RECR. DAMES C Afgelast
30 mei DEURNE O.B. RECR. VETERANEN B - V.K. Simikos RECR. VETERANEN Afgelast
30 mei DEURNE O.B. RECR. RESERVEN A - V.K. Simikos RECR. RESERVEN E Afgelast
30 mei V.K. Simikos RECR. RESERVEN A - S.C. O.L.V.E. RECR. RESERVEN A Afgelast
05 jun V.K. Simikos GEW. U11 A - K. Kalmthout SK GEW. U11 A Afgelast
05 jun V.K. Simikos GEW. U9 B - GROENENHOEK GEW. U9 B Afgelast
05 jun FC Merksem GEW. U9 A - V.K. Simikos GEW. U9 A Afgelast
05 jun K. Wijnegem VC GEW. U8 A - V.K. Simikos GEW. U8 A Afgelast
05 jun K. Wijnegem VC GEW. U8 B - V.K. Simikos GEW. U8 C Afgelast
05 jun DEURNE O.B. GEW. U11 A - V.K. Simikos GEW. U11 B Afgelast
05 jun V.K. Simikos GEW. U13 A - SK sGravenwezel-Schilde GEW. U13 B Afgelast
05 jun F.C. KONINGSHOF GEW. U13 - V.K. Simikos GEW. U13 C Afgelast
05 jun V.K. Simikos GEW. U12 A - S.V.B. DRIEHOEK GEW. U12 A Afgelast
05 jun V.K. Simikos GEW. U15 A - K. Sint Job FC GEW. U15 B Afgelast
05 jun Excelsior Mariaburg GEW. U12 B - V.K. Simikos GEW. U12 B Afgelast
05 jun V.K. Simikos GEW. U10 A - TOR Deurne Pirates GEW. U10 B Afgelast
05 jun S.V.B. DRIEHOEK GEW. U17 A - V.K. Simikos GEW. U17 A Afgelast
05 jun V.K. Simikos GEW. U8 B - SC City Pirates Antwerpen GEW. U8 D Afgelast
05 jun V.K. Simikos GEW. U10 B - DEURNE O.B. GEW. U10 Afgelast
05 jun K. Sint Job FC GEW. U7 B - V.K. Simikos GEW. U7 Afgelast
05 jun S.V. Noorse GEW. U15 A - V.K. Simikos GEW. U15 B Afgelast
05 jun K. Sint Job FC GEW. U17 B - V.K. Simikos GEW. U17 B Afgelast
06 jun V.K. Simikos MEISJES U16 A - Alberta FC Schilde MEISJES U16 Afgelast

Trainingen

Datum Team(s) Reden
Geen afgelastingen
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!