Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
05 sep 12.00 CANTINCRODE GEW. U11 V.K. Simikos GEW. U11 A co -
12 sep 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 A K. Tub. Borgerhout GEW. U11 co 5-0
19 sep 09.30 GROENENHOEK GEW. U11 A V.K. Simikos GEW. U11 A co -
26 sep 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 A K Ternesse VV GEW. U11 B co -
03 okt 09.30 KSV Wildert GEW. U11 A V.K. Simikos GEW. U11 A co -
10 okt 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 A SC City Pirates Antwerpen GEW. U11 E co -
17 okt 11.45 S.V. Noorse GEW. U11 A V.K. Simikos GEW. U11 A co -
24 okt 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 A CANTINCRODE GEW. U11 co -
31 okt 11.00 K. Tub. Borgerhout GEW. U11 V.K. Simikos GEW. U11 A co -
07 nov 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 A GROENENHOEK GEW. U11 A co -
14 nov 09.30 K Ternesse VV GEW. U11 B V.K. Simikos GEW. U11 A co -
21 nov 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 A KSV Wildert GEW. U11 A co -
28 nov 10.30 SC City Pirates Antwerpen GEW. U11 E V.K. Simikos GEW. U11 A co -
05 dec 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 A S.V. Noorse GEW. U11 A co -
06 feb 09.30 Loenhout SK GEW. U11 A V.K. Simikos GEW. U11 A co -
13 feb 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 A KFC Meer GEW. U11 co -
20 feb 09.30 Exc. FC Essen GEW. U11 A V.K. Simikos GEW. U11 A co -
27 feb 11.00 K. Gooreind VV GEW. U11 A V.K. Simikos GEW. U11 A co -
06 mrt 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 A K. Kalmthout SK GEW. U11 A co -
13 mrt 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 A Loenhout SK GEW. U11 A co -
20 mrt 13.00 KFC Meer GEW. U11 V.K. Simikos GEW. U11 A co -
27 mrt 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 A Exc. FC Essen GEW. U11 A co -
10 apr 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 A K. Gooreind VV GEW. U11 A co -
17 apr 13.45 K. Kalmthout SK GEW. U11 A V.K. Simikos GEW. U11 A co -
24 apr 09.30 Loenhout SK GEW. U11 A V.K. Simikos GEW. U11 A co -
08 mei 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 A KFC Meer GEW. U11 co -
15 mei 09.30 Exc. FC Essen GEW. U11 A V.K. Simikos GEW. U11 A co -
29 mei 11.00 K. Gooreind VV GEW. U11 A V.K. Simikos GEW. U11 A co -
05 jun 09.00 V.K. Simikos GEW. U11 A K. Kalmthout SK GEW. U11 A co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!