Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

TRAININGEN

TRAININGEN

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
V.K. Simikos GEW. U10 A 17.00 - 18.30 Sven LOSSIE
  • B 1
  • -
V.K. Simikos GEW. U8 B 17.15 - 18.45 Ken DE KONINCK, Yves VANDEN CAMP
  • -
V.K. Simikos GEW. U8 A 17.15 - 18.45 Ken DE KONINCK, Stefaan Louisa KEES, Keith STORR, Yves VANDEN CAMP, Eliot SLOSSE
  • B 1
  • trainer: Sven Müller
V.K. Simikos GEW. U13 A 18.00 - 19.30 Gunther ELSERMANS, Werner HUS
  • C 1
  • -
V.K. Simikos GEW. U11 B 18.30 - 20.00 Vincent TUFFIN, David BREUGELMANS
  • B 1
  • Delegue: Annemie Peeters
V.K. Simikos GEW. U13 B 18.30 - 20.00 Sven TURNEER, Erik BUYS
  • C 2
  • -
V.K. Simikos GEW. U15 B 18.30 - 20.00
  • D 1
  • -
V.K. Simikos GEW. U17 B 18.30 - 20.00
  • D 2
  • -
V.K. Simikos RECR. DAMES A 20.00 - 22.00 Greet QUAGHEBEUR, Tinne VANDENBERGHE
  • D veld
  • 7
  • Delegue: Johnny Van Velthoven
V.K. Simikos RECR. DAMES B 20.00 - 22.00 Michel MATHEUSSEN
  • D veld
  • 8
  • Delegue: Marc Verloy
V.K. Simikos RECR. 20.00 - 22.00 Gary MAVEAU
  • B veld (Kunstgras)
  • 1
  • Delegue: Christiaan De Clippeleir
V.K. Simikos RECR. RESERVEN A 20.00 - 22.00 Cédric PLOUVIER
  • B veld (Kunstgras)
  • 2
  • Delegue: Bart Anthonissen

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
V.K. Simikos GEW. U7 14.30 - 15.30
  • B 1
  • Trainer: Giano Moris
V.K. Simikos GEW. U11 A 15.00 - 16.30 Bart WIJNANTS
  • B 2
  • Trainer: Jules vissers
    Delegue: Katrien Verbiest
V.K. Simikos GEW. U9 A 16.00 - 18.00 Jochen Lucia WALSCHAERTS, Kevin ROELANDT
  • B 1
  • -
V.K. Simikos GEW. U10 B 16.30 - 18.30
  • B 2
  • -
V.K. Simikos GEW. U12 A 18.30 - 20.00 Niko VANZEEBROECK, Joeri Hilda TURNEER
  • C 1
  • Dèleguè: Elke De Laet
V.K. Simikos GEW. U12 B 18.30 - 20.00 Erik Joannes DE WOLF, Micha SUY
  • C 2
  • -
V.K. Simikos GEW. U13 C 18.30 - 20.00
  • B 1
  • -
V.K. Simikos GEW. U15 A 18.30 - 20.00
  • B 2
  • -
V.K. Simikos GEW. U17 A 18.30 - 20.00
  • D 1
  • -
V.K. Simikos Meisjes U13 18.30 - 20.00
  • D 2
  • -
V.K. Simikos GEW. U21 A 20.00 - 21.30
  • C 1
  • -
V.K. Simikos GEW. U21 B 20.00 - 21.30
  • C 2
  • -
V.K. Simikos RECR. DAMES C 20.00 - 21.30
  • B 1
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
V.K. Simikos GEW. U9 B 17.00 - 18.30
  • B 1
  • -
V.K. Simikos GEW. U10 A 18.30 - 20.00 Sven LOSSIE
  • C 2
  • -
V.K. Simikos GEW. U13 B 18.30 - 20.00 Sven TURNEER, Erik BUYS
  • B 2
  • -
V.K. Simikos GEW. U15 B 18.30 - 20.00
  • B 1
  • -
V.K. Simikos GEW. U17 B 18.30 - 20.00
  • D 1
  • -
V.K. Simikos MEISJES U16 A 18.30 - 20.00
  • D 2
  • -
V.K. Simikos RECR. DAMES A 20.00 - 22.00 Greet QUAGHEBEUR, Tinne VANDENBERGHE
  • D veld
  • 7
  • Delegue: Johnny Van Velthoven
V.K. Simikos RECR. DAMES B 20.00 - 22.00 Michel MATHEUSSEN
  • D veld
  • 8
  • Delegue: Marc Verloy
V.K. Simikos RECR. 20.00 - 22.00 Gary MAVEAU
  • C veld (Korfbal)
  • 1
  • Delegue: Christiaan De Clippeleir
V.K. Simikos RECR. RESERVEN A 20.00 - 22.00 Cédric PLOUVIER
  • C veld (Korfbal)
  • 2
  • Delegue: Bart Anthonissen
V.K. Simikos RECR. RESERVEN D 20.00 - 22.00 Tom SCHEPERS
  • B veld (Kunstgras)
  • 4
  • Delegue: Arne Van Den Eynden
V.K. Simikos RECR. VETERANEN 20.00 - 22.00 Gunther DIERCKX
  • D veld
  • 5
  • Delegue: Marynissen Theo
V.K. Simikos RECR. RESERVEN B 20.00 - 22.00 Ellen VAN TRIER, Maarten MARYNISSEN
  • B veld (Kunstgras)
  • 3
  • Delegue: Van Trier Ellen

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
V.K. Simikos GEW. U13 A 17.30 - 19.00 Gunther ELSERMANS, Werner HUS
  • B 2
  • -
V.K. Simikos GEW. U11 B 18.00 - 19.30 Vincent TUFFIN, David BREUGELMANS
  • C 2
  • Delegue: Annemie Peeters
V.K. Simikos GEW. U11 A 18.00 - 19.30 Bart WIJNANTS
  • C 1
  • Trainer: Jules vissers
    Delegue: Katrien Verbiest
V.K. Simikos GEW. U17 A 18.30 - 20.00
  • B 1
  • -
V.K. Simikos Meisjes U13 19.30 - 20.30
  • B 2
  • -

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
V.K. Simikos GEW. U11 A 13.00 - 14.30 Bart WIJNANTS
  • B 1
  • Trainer: Jules vissers
    Delegue: Katrien Verbiest
V.K. Simikos GEW. U6 15.00 - 16.30 Niko VANZEEBROECK
  • B 2
  • Delegue: Niko Vanzeebroeck
V.K. Simikos GEW. U7 15.00 - 16.30
  • B 1
  • Trainer: Giano Moris
V.K. Simikos GEW. U8 B 15.00 - 16.30 Ken DE KONINCK, Yves VANDEN CAMP
  • B veld (Kunstgras)
  • 1
  • Delegué: Kim
V.K. Simikos GEW. U8 A 15.00 - 16.30 Ken DE KONINCK, Yves VANDEN CAMP, Stefaan Louisa KEES, Keith STORR, Eliot SLOSSE
  • B veld (Kunstgras)
  • Trainers; Sven Müller
V.K. Simikos GEW. U9 A 15.00 - 16.30 Jochen Lucia WALSCHAERTS, Kevin ROELANDT
  • B 1
  • -
V.K. Simikos GEW. U9 B 15.00 - 16.30
  • B 1
  • Trainer: Joris Hoskens

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
V.K. Simikos GEW. U10 A 17.30 - 18.30 Sven LOSSIE
  • B 1
  • -
V.K. Simikos GEW. U11 A 18.00 - 19.30 Bart WIJNANTS
  • C 2
  • Trainer: Jules vissers
    Délégué: Katrien Verbiest
V.K. Simikos GEW. U12 A 18.30 - 20.00 Niko VANZEEBROECK, Joeri Hilda TURNEER
  • B 1
  • Dèleguè: Elke De Laet
V.K. Simikos GEW. U12 B 18.30 - 20.00 Erik Joannes DE WOLF, Micha SUY
  • B 2
  • -
V.K. Simikos GEW. U13 C 18.30 - 20.00
  • C 1
  • Trainer:
V.K. Simikos GEW. U15 A 18.30 - 20.00
  • D 1
  • -
V.K. Simikos MEISJES U16 A 19.30 - 21.00
  • C 2
  • -
V.K. Simikos G-voetbal 20.00 - 21.30 Marc COBBEN, Eddy WYBO, Johan MEYSMANS, Guido VAN DEN EYNDE, Marc SMITS
  • D 1
  • -
V.K. Simikos GEW. U21 A 20.00 - 21.30
  • B 1
  • -
V.K. Simikos GEW. U21 B 20.00 - 21.30
  • B 2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!